WOJCIECH KOCIK
 Wojciech Kocik jest grafikiem pochodzącym z Łodzi, który od lat mieszka i tworzy w Australii.  Jego prace  inspirowane są badaniami nad kosmosem a także pejzażem australijskim, jego specyfiką, ukształtowaniem terenu, klimatem, słońcem oraz architekturą. Charakterystyczną cechą jego twórczości jest przestrzenność i zastosowanie metalizujących farb. Prace graficzne Wojciecha Kocika wykonane są w niewielkim nakładzie i nieczęsto można je spotkać w sprzedaży w Polsce. Polecamy obiekty z naszej oferty. 
ELŻBIETA BOCIANOWSKA
 Elżbieta Bocianowska (ur. 1954) to znana łódzka graficzka. Studiowała w latach 1976-81 w PWSSP (obecnie ASP) w Łodzi, dyplom uzyskała na Wydziale Grafiki Projektowej. W grafice warsztatowej chętnie posługuje się techniką akwaforty barwionej przedstawiając polski, nastrojowy krajobraz i motywy zaczerpnięte z rodzimej przyrody. Jej prace charakteryzują się czystą formą, perfekcyjnym dopracowaniem szczegółów i miłym, lekkim nastrojem. Brała udział w ponad 70-ciu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce i za granicą.      
WRACAMY DO STAŁYCH GODZIN PRACY
Zapraszamy na Piotrkowską 31 od poniedziałku do piątku w godzinach 11-17 oraz w soboty 11-14. Do zobaczenia!
JOANNA WISZNIEWSKA-DOMAŃSKA
Joanna Wiszniewska-Domańska (ur. 1946) - łódzka graficzka, w 1972 roku otrzymała dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych (obecnie ASP) w pracowni profesora Stanisława Fijałkowskiego. Zajmuje się rysunkiem, grafiką, kolażem, książką artystyczną. Od lat 70. uczestniczy w wystawach zbiorowych, zaprezentowała ponad 20 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Jej prace znajdują się m.in. w Bibliotece Narodowej w Warszawie i Muzeum Sztuki w Łodzi, a także w kolekcjach prywatnych. Częstym motywem prac Joanny Wiszniewskiej-Domańskiej jest postać bezosobowego człowieka podróżującego po surrealnym krajobrazie. Często ukazany z walizką, na swojej drodze napotyka obiekty odwołujące się do naszej wyobraźni.
WŁODZIMIERZ FINKE
 Włodzimierz Finke (ur. w 1945) to łódzki artysta malarz, twórca kolaży i ceramiki artystycznej. Studiował na ASP w Krakowie u Jerzego Nowosielskiego, dyplom z malarstwa obronił w warszawskiej ASP u Stefana Gierowskiego. W malarstwie pełnym poetyckiej fabularności, Finke od lat prowadzi dialog z literaturą Brunona Schulza. Istotnym momentem kariery artystycznej Włodzimierza Finke były jego wizyty w Drohobyczu i ekspozycje w Willi Bianki związane z udziałem artysty w Piątym Międzynarodowym Festiwalu Brunona Schulza.