ELŻBIETA BOCIANOWSKA
 Elżbieta Bocianowska (ur. 1954) to znana łódzka graficzka. Studiowała w latach 1976-81 w PWSSP (obecnie ASP) w Łodzi, dyplom uzyskała na Wydziale Grafiki Projektowej. W grafice warsztatowej chętnie posługuje się techniką akwaforty barwionej przedstawiając polski, nastrojowy krajobraz i motywy zaczerpnięte z rodzimej przyrody. Jej prace charakteryzują się czystą formą, perfekcyjnym dopracowaniem szczegółów i miłym, lekkim nastrojem. Brała udział w ponad 70-ciu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce i za granicą.      
JOANNA WISZNIEWSKA-DOMAŃSKA
Joanna Wiszniewska-Domańska (ur. 1946) - łódzka graficzka, w 1972 roku otrzymała dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych (obecnie ASP) w pracowni profesora Stanisława Fijałkowskiego. Zajmuje się rysunkiem, grafiką, kolażem, książką artystyczną. Od lat 70. uczestniczy w wystawach zbiorowych, zaprezentowała ponad 20 wystaw indywidualnych w kraju i za granicą. Jej prace znajdują się m.in. w Bibliotece Narodowej w Warszawie i Muzeum Sztuki w Łodzi, a także w kolekcjach prywatnych. Częstym motywem prac Joanny Wiszniewskiej-Domańskiej jest postać bezosobowego człowieka podróżującego po surrealnym krajobrazie. Często ukazany z walizką, na swojej drodze napotyka obiekty odwołujące się do naszej wyobraźni.
WŁODZIMIERZ FINKE
 Włodzimierz Finke (ur. w 1945) to łódzki artysta malarz, twórca kolaży i ceramiki artystycznej. Studiował na ASP w Krakowie u Jerzego Nowosielskiego, dyplom z malarstwa obronił w warszawskiej ASP u Stefana Gierowskiego. W malarstwie pełnym poetyckiej fabularności, Finke od lat prowadzi dialog z literaturą Brunona Schulza. Istotnym momentem kariery artystycznej Włodzimierza Finke były jego wizyty w Drohobyczu i ekspozycje w Willi Bianki związane z udziałem artysty w Piątym Międzynarodowym Festiwalu Brunona Schulza.
MIROSŁAWA SMEREK-BIELECKA
 Mirosława Smerek-Bielecka to olsztyńska malarka, plastyk, pedagog. Ukończyła studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyplom z malarstwa uzyskała w pracowni prof. Mieczysława Wiśniewskiego w 1979 roku. Uprawia malarstwo sztalugowe w technice olejnej, niekiedy wzbogacając kompozycje o aplikacje z zabytkowych koronek i tkanin. Tworzy nastrojowe sceny figuralne i rodzajowe ujęte w metaforyczne cykle takie jak „Walizki”, „Torebki”, czy „Rajskie ogrody”. Aktualnie w ofercie naszej galerii znajduje się obraz „Portret damy” z cyklu „Patchworki”.
MAREK SZMIDEL
 Marek Szmidel (ur.1952) odbył studia na wydziale malarstwa ASP w Gdańsku w pracowni profesora Kazimierza Ostrowskiego w latach 1976-1981. Jest artystą interdyscyplinarnym, uprawia malarstwo, rzeźbę, rysunek, grafikę i fotografię, projektuje wnętrza. Dzieła Szmidla z oferty naszej galerii to przede wszystkim obrazy olejne - wizerunki kobiet, pejzaże i abstrakcje. Utrzymane w bogatej, pogodnej, ciepłej kolorystyce, przyciągają uwagę i rozświetlają swoje otoczenie. Zapraszamy do zapoznania się z dziełami Marka Szmidla z naszej kolekcji.